Інтер Маямі з Кривцовим на виїзді здобув вольову перемогу над Монреалем

КФ Монреаль — Интер Майами, фото — Getty Images

Інтер Майамі на виїзді здобув вольову перемогу над Монреалем у регулярному чемпіонаті МЛС – 3:2.

Господарі повели з перевагою у два м’ячі у першому таймі після голів Енді Дюка та Жюля-Антоні Вільсена. Однак Інтер зумів забити двічі перед самою перервою, відзначилися Матіас Рохас та Луїс Суарес. У другому таймі Бенджамін Кремаскі забив третій м’яч та приніс гостям перемогу.

У складі Інтера Маямі на заміну на 79-й хвилині зустрічі вийшов українець Сергій Кривцов. Захисник зіграв уперше із березня, відновившись після травми. Для Кривцова поєдинок став дев’ятим у сезоні за клуб.

Інтер Маямі лідирує у Східній конференції МЛС, набравши 27 очок. У наступному матчі команда Кривцова зіграє із Орландо 16 травня.